Kviečiu palaikyti

by admin

Gerbiamieji,

artėjančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose politinė partija Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai iškėlė mane kandidatu į Seimą Sūduvos pietinėje apygardoje. Pasiryžau dalyvauti šiuose rinkimuose ir sieksiu pelnyti Jūsų pasitikėjimą.

Po VRK apygardų reformos naujoji teritorija, kurioje kandidatuosiu, jungia labai man artimus ir mielius širdžiai kraštus. Marijampolės savivaldybės kaimiškoji dalis – mano tėvonija. Tai vieta, kur aš užaugau ir subrendau. Kalvarijos savivaldybė – mano giminių ir draugų kraštas, o pietinė Alytaus rajono savivaldybės teritorija – mano gimtosios Dzūkijos dalis.

Visada laikiausi nuostatos, kad valdžia nėra tikslas. Valdžia tik sudaro galimybių tikslams pasiekti. Mano esminiai siekiai – saugi, klestinti, vieninga ir teisinga Lietuva, šalis, kurioje kiekvienam jos piliečiui gyventi būtų saugu ir gera bei kurioje kiekvienas jaustųsi patenkintas ir laimingas. Šiuos tikslus galima pasiekti tik turint pakankamai žinių ir patirties, taip pat aiškias, susiformavusias vertybes. Manau, kad pasiekti išsikeltus tikslus tikrai padės mano pagrindiniai privalumai – ilgalaikė nepertraukiama teisinio darbo patirtis ir politinė veikla bei įvairiapusė patirtis teisės, švietimo, socialinio dialogo, verslo ir teisėkūros srityse.

Neramina niekaip iš vietos Lietuvoje nepajudanti regionų politika, nevykstantis dialogas su regionais, nekreipiamas dėmesys į smulkųjį verslą ir dirbantį žmogų, skubota, per dažna ir nekokybiška teisės aktų leidyba, klestintis ir vis didėjantis biurokratizmas, regionuose uždaromi ne tik valstybinių įstaigų skyriai, likviduojamos mokslo ir kultūros įstaigos net bankai, dėl ko nematomas pats žmogus ir jo problemos, į jas tiesiog nesigilinama,  įstatymais ir biurokratinėmis procedūromis, formaliais atsirašinėjimais pridengiama nepagarba žmogui ir jo rūpesčiams.

Noras, kad Lietuva keistųsi į gerąją pusę ir žinojimas, kaip tai paskatinti, yra esminė priežastis, kodėl aš nusprendžiau kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Seimą. 

Mano tvirtas žinojimas, ką reikia daryti, siekiant pokyčių, pagrįstas ne tuščiu politikavimu ar nuomone, o išsilavinimu ir ilgamete darbo patirtimi teisės, verslo administravimo srityse, visuomeninėje ir politinėje veikloje.

Dėl šių priežasčių į rinkimus einu su šūkiu  –  UŽ DIALOGĄ IR PAGARBĄ ŽMOGUI!